Aktuality

Aktuálně k projektu Program Inostart.

ilustrace

Vydáno

Konference Inovace, 14. dubna 2016, Praha, xPort VSE Business Accelerator (Pozvánka)

Dne 14. dubna 2016 se bude v prostorách xPort, v Praze 3, Jeseniova 2769/208, konat Konference Inovace. Konferenci pořádá Česká spořitelna,a.s. Na konferenci budou rovněž prezentovány možnosti financování začínajících malých a středních inovativních firem zahrnující mimo jiné Program Inostart (podporovaný grantem z Programu švýcarsko-české spolupráce), který poskytuje zvýhodněné záruky za úvěry poskytované ČS, a to včetně bezplatného poradenství ve fázi jak přípravy, tak realizace podnikatelských záměrů.

Aktualizováno

Konference Programu Inostart o dosavadním průběhu Programu

Dne 2. června 2015 se v budově Novoměstské radnice v Praze uskutečnila konference Programu Inostart, který je podporován v rámci Programu švýcarsko-české spolupráce. Cílem konference bylo informovat odbornou veřejnost a zástupce médií o dosavadním průběhu Programu (poskytuje úvěry a poradenské služby pro inovační projekty začínajících firem) a o finančních zdrojích, které jsou nadále k dispozici pro podporu inovativních projektů malých a středních firem na území České republiky.

  • Dokumenty ke stažení - program konference, prezentace z konference a informační leták k Programu Inostart
  • Fotografie z konference
  • Záznam z konference

Vydáno

Program Inostart pomáhá začínajícím podnikatelům

Program Inostart umožňuje začínajícím podnikatelům s novými nápady financovat rozjezd podnikání. Pro začínající podnikatele a firmy do tří let od založení podniku je zde nově možnost v rámci programu Inostart získat úvěr ve výši až 15 mil. Kč na uskutečnění inovativního záměru.

Vydáno

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo Program Inostart

Dne 7. září 2012 vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu Program Inostart. Tento pilotní program je určen k podpoře malých a středních podnikatelů na území Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Program bude poskytovat cenově zvýhodněné záruky za úvěry a poradenství k realizaci podnikatelského záměru.

Žádosti o úvěry z Programu Inostart je možné podávat od 10. září 2012.